п'ятниця, 20 жовтня, 2017, 15:07 Політика
Від кількості політичної реклами якість життя громадян не зміниться, – журналіст

Коли громадянин відкриває холодильник, а той порожній, то від кількості білбордів з політичною рекламою, які він бачив, якість його життя не зміниться.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) заявив журналіст Віктор Майстренко.

«Змінювати виборче законодавство в будь-якому випадку потрібно. На питання, коли це потрібно зробити, можу відповісти лише, що чим швидше – тим краще», – вважає Віктор Майстренко.

Проте за два роки до чергових виборів зміна виборчого законодавства, мабуть, виглядала б, як зміна правил під час гри.

«Мені здається, що остаточно правила ще не встановились. Майдан не закінчився, правила не встановлені, а країна повинна мінятись. І чим швидше це відбудеться, тим краще для неї. Не важливо, чи це буде за два роки, чи за місяць до виборів, головне – якомога швидше», – переконує журналіст.

На його думку, від цього буде краще всім – і державі, і громадянам.

«От я їду сьогодні по Києву, бачу білборд – Тарута, партія «Основа» і ще чиїсь. Ми всі бачили перед виборами на посаду міського голови столицю, коли весь Київ був завішаний білбордами з носорогом. Толку від цього немає. Якщо людина відкриває холодильник, а там пусто, то скільки білбордів не вішай, від цього якість життя не зміниться», – пояснює Майстренко.

Він висловив переконання, що в плані реклами політика переходить у бізнес.

«Але я вважаю, що в Україні для усіх партій є можливість виходу на телебачення та на інші засоби масової інформації. Як на мене, то нехай тратять гроші, це їхні проблеми», – каже журналіст.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 13:54:20