п'ятниця, 20 жовтня, 2017, 14:37 Суспільство
Українці з усієї Європи підтримали законопроект «Про визнання добровольців»
Фото: dobrovoltsi.org.ua
Фото: dobrovoltsi.org.ua

В Україні відбувся флешмоб на підтримку законопроекту «Про визнання добровольців учасниками бойових дій…». Підтримали його як в Україні, так і в європейських країнах.

Про це повідомляє ГО Об’єднання добровольців.

Зокрема, свою підтримку висловили українці із Франції, Греції, Німеччини, Швейцарії.

Фото: dobrovoltsi.org.ua
Фото: dobrovoltsi.org.ua

Бійці з лінії фронту та цивільні робили світлини з плакатом «Визнання добровольців – справа честі!» та виставляли їх у соцмережі.

Як зазначає представник волонтерської організації «Грекобандерівці» з Афін Олег Удот, визнання добровольців учасниками бойових дій – це шана тим воїнам, які вже загинули. Це – моральний бік справи.

Фото: dobrovoltsi.org.ua
Фото: dobrovoltsi.org.ua

«Соціальний бік – якщо, припустимо, поміняється влада. І щоб в майбутньому не сказали, що добровольці – це бандити, щоб убезпечити їх в майбутньому від правових колізій – вони мають бути визнані і мати такі ж права як воїни ЗСУ», – зазначив він.

На думку очільниці міжнародної діаспорської організаціії «Всесвітній рух патріотів», яка об’єднує українців за кордоном по всьому світу, Ірини фон Бург з Швейцарії, добровольці як ніхто зараз заслуговують на визнання.

«Добровольці першими пішли захищати батьківщину! І якби не добровольці, невідомо де зараз була б лінія розмежування. Якщо далі буде таке ставлення держави по відношенню до доброї волі людей, то невідомо чи наступного разу, коли ворог нападе на наші кордони великими силами, ці люди стануть на захист цієї держави. Адже цій державі зараз байдуже до добровольців. Родини бійців добробатів залишились без жодної допомоги! Вони не кричать, не протестують «Визнайте нас»! І тому, нам потрібно допомогти їм це зробити! Маю надію влада підійде до цього питання відповідально!»,- каже вона

Нагадаємо, проект закону «Про визнання добровольців учасниками бойових дій…», що днями потрапив до Парламенту покликаний визнати бійців «добробатів», які брали участь в АТО, учасниками бойових дій на державному рівні і надати їм та їхнім сім’ям відповідний статус та соціальні гарантії. Розробник законопроекту – Громадська організація «Об’єднання Добровольців».

Подав та зареєстрував документ у Верховній раді нардеп-мажоритарник Юрій Левченко, якого недавно обізвали козлом.

Читайте також: Боєць УДА опублікувала відео бою на короткій дистанції

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 13:41:48