п'ятниця, 20 жовтня, 2017, 18:00 Львів
У ресторані Дубневичів у центрі Львова, де отруїлися відвідувачі, знайшли порушення

Сьогодні в міській раді Львова відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, під час якого обговорили ситуацію, що склалась внаслідок отруєння великої кількості осіб, які харчувалися в ресторані «Панська Чарка».

Комісія заслухала інформацію від керівництва Держпродспоживслужби та Львівського обласного лабораторного центру, і запропонувала звернутись до власників закладів харчування, щоб вони належно дотримувались санітарних норм та вимог під час приготування їжі, а також не допускати до роботи персонал, який не має відповідної освіти, – повідомили у прес-службі ЛМР.

«Наша служба провела обстеження закладу, і є визначені основні недоліки – це те, що персонал не проходив гігієнічного навчання, і те, що порушувалась технологія приготування страв – у закладі не мали відповідного обладнання для переробки вареного м’яса. Відповідно, було написано заяву у поліцію, і вже порушено кримінальну справу за фактом отруєння людей. За результатами перевірки складено припис і передано розпорядження у відповідні органи про припинення функціонування закладу», – повідомила під час засідання в.о. начальника державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби у м. Львові Леся Микитин.

«До нас надійшов лист від головного управління держспоживслужби у Львівській області, у зв’язку з отруєнням у «Панській Чарці», провести позапланове засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС.

Рішення комісії – звернутись до власників закладів харчування виконувати усі вимоги санітарії, навчання персоналу», – зазначив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

«Також важливо, щоб Львівській міській раді надали висновок про те, що сталось, в чому причина. У понеділок, коли лабораторний центр матиме результати досліджень, їх важливо оперативно передати місту», – додав заступник міського голови Львова з фінансово-економічних питань Геннадій Васьків.

Нагадаємо, що за інформацією Державної установи «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України», станом на 9.00 год. 20 жовтня за медичною допомогою до закладів охорони здоров’я з гострою кишковою інфекцією звернулося 25 осіб, які вживали їжу в ресторані «Панська Чарка». З них госпіталізовано 22 особи, амбулаторно лікуються 3 особи.

Стан всіх госпіталізованих пацієнтів середньої важкості. Потерпілим надається медична допомога згідно клінічних протоколів. Епідрозслідування та протиепідемічні заходи тривають.

Ресторан «Панська чарка» пов’язують із бізнесом нардепів Дубневичів. За даними Youcontrol, одним із бенефіціарних власників ТзОВ «Глинянська вежа», що має у власності заклад, є дружина Богдана Дубневича – Тетяна.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 09:20:11