п'ятниця, 20 жовтня, 2017, 17:03 Суспільство
У час кремації монарха у Таїланді МЗС радить українцям бути особливо уважними до місцевих

У період з 25 по 29 жовтня в Таїланді відбуватимуться жалобні заходи, пов’язані з церемонією кремації померлого короля Бхумібола Адульядея. 26 жовтня оголошено офіційним вихідним днем. Державні установи, підприємства та організації, а також банки цього дня не працюватимуть.

Про це повідомляє офіційний сайт консульської служби МЗС України.

Упродовж тижня більшість туристичних місць у Бангкоку будуть доступними для відвідування, за винятком королівського палацу (Grand Palace), Храму смарагдового Будди (Temple of the Emerald Buddha), Музею мистецтв Королівства (Arts of the Kingdom Museum), Палацу «Санам Чандра» (Sanam Chandra Palace), парку «Санам Луанг» (Sanam Luang) та Ратчадамноен Най Авеню (Ratchadamnoen Nai Avenue). Розважальні заходи будуть скасовані.

Протягом згаданого періоду рекомендується бути особливо уважними та ввічливими у спілкуванні з місцевим населенням, поважати їхні почуття. Носити темний одяг для іноземних туристів не обов’язково, за винятком випадків, якщо ви плануватимете взяти участь у поминальних заходах. Варто врахувати, що у центральній частині Бангкока та у районах, наближених до місця проведення церемонії, може бути ускладнено рух транспорту.

У випадках потрапляння у надзвичайні ситуації, загрози життю та здоров’ю МЗС рекомендує громадянам України невідкладно звертатися на «гарячу лінію» Посольства України в Таїланді: +66970107760, адреса електронної пошти: emb_th@mfa.gov.ua, або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38-044-238-16-57, адреса електронної пошти: cons_or@mfa.gov.ua.

Нагадаємо, король Таїланду після 70 років правління помер минулого року у жовтні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-13 17:58 :11