live
Новини » Події

Суд заарештував майно 24 українських IT-компаній

Придніпровський районний суд міста Черкаси заарештував майно 24 українських IT-компаній у зв’язку з незаконною діяльністю.

Про це свідчить рішення суду від 6 жовтня 2017 року, передає «Економічна правда».

Згідно з матеріалами справи, Генпрокуратура підозрює компанії в отриманні незаконного доходу і відмиванні коштів в сумі близько $350 млн, отриманих від імпорту електронних товарів і послуг.

За інформацією слідства, компанії отримували прибуток за електронні ігри та іншу аудіовізуальну продукцію після чого виводили гроші за кордон через мережу фіктивних і проміжних підприємств. Також обвинувачені завищували обсяги одержуваного доходу в звітності, щоб легалізувати і вивести за кордон так звані «брудні» гроші.

Крім того, прокуратура звинувачує підозрюваних у легалізації коштів, отриманих від надання громадянам доступу до ігор у віртуальному казино Парі-Матч в спеціально обладнаних закладах, через термінали поповнення рахунків, а також через інтернет-сайти.

Але і це ще не все, фігуранти справи перенаправляли отриманий прибуток на територію Росії, використовуючи при цьому заборонені Національним банком України платіжні системи. Зокрема, гроші переправлялися через такі системи, як Interkassa, Wallet one/Єдиний гаманець, Paymega, Webmoney, Яндекс.Деньги і QIWI Wallet.

Гральний бізнес заборонили в Україні влітку 2009 року.Loading...
Loading...
Loading...