Новини » Політика 20 жовтня, 2017, 22:05
Соболєв пояснив, чому начальник Генштабу Муженко досі залишається на посаді

Якби у нас був справді незалежний і принциповий керівник Генерального штабу, то в Україні відбувся б чилійський або турецький сценарій.

Про це заявив народний депутат України Єгор Соболєв в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (о 20:00 – 21:00 на телеканал і ZIK).

«Якщо говорити про Іловайську трагедію, то я розмірковую над тим, чому начальник Генерального штабу Віктор Муженко досі тримається на посаді? Адже я читав військову експертизу, яку Головна військова прокуратура зробила доступною для народних депутатів, оскільки в нас є доступ до державної таємниці», – зауважив Соболєв.

Так, за словами народного депутата, військова експертиза в межах судового розслідування показала пряму причетність керівництва Генерального штабу ЗСУ до Іловайської трагедії.

«Починаючи з ігнорування інформації про вторгнення регулярних російських військ, що у результаті і призвело до оточення в Іловайську, і завершуючи страшними домовленостями про так званий «зелений коридор», під час якого загинуло багато українських воїнів. Відтак, коли я прочитав цю експертизу, так співпало, що пішов до директора Антикорупційного бюро на зустріч. Але я фактично не міг з ним говорити, адже був повністю розчавлений сухою армійською інформацією, яку прочитав перед цим», – пригадує депутат.

То чому ж Муженко і досі тримається на посаді, навіть незважаючи на такі висновки експертизи?

«Якби у нас був справді незалежний і принциповий керівник Генерального штабу, то в Україні відбувся б чилійський або турецький сценарій. Тобто, керівництво Збройних сил заарештувало б президента, більшу частину парламенту і сказало, що влада – це корупціонери і зрадники. Натомість, щоб такого не відбулося, на всіх посадах тримають людей, які так чи інакше задіяні в круговій поруці, яка об’єднана навколо корупції», – пояснює Соболєв.

Політик підсумовує, що топ-корупція – це не тільки обкрадання держави, а також і здача національних інтересів.

«Я часто повторюю, що корупція – це найкращий агент Путіна в Україні. Тому як тільки такі люди, як Муженко, опиняться за ґратами завдяки Антикорупційному суду, то кругова порука в Україні буде зруйнована», – наголосив Єгор Соболєв.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-22 23:16 :27