Новини » Політика 20 жовтня, 2017, 21:15
Соболєв: Ключова вимога до Президента – закон про Антикорупційний суд

Протестувальники не викрикують «Зрада, ганьба, банду геть!», а вийшли з конкретними вимогами, які є в інтересах президента, парламенту, а головне – суспільства.

Про це заявив народний депутат України Єгор Соболєв в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (о 20:00 – 21:00 на телеканал і ZIK).

«Ми дуже добре розуміємо, що зараз відбувається війна за незалежність. На відміну від мене та президента, більшість реальних активістів та організаторів сьогоднішнього протесту пройшли цю війну за незалежність. І ми чудово розуміємо, що коли все залишатиметься як зараз, коли тільки на одній закупівлі палива для Міноборони крадеться 150 мільйонів гривень, то це є шлях до військової та моральної поразки, а відтак – шлях до Малоросії», – прокоментував Єгор Соболєв

Саме тому, пояснює один із організаторів акції, протестувальники не викрикують «Зрада, ганьба, банду геть!», а вийшли з конкретними вимогами, які є в інтересах президента, парламенту, а головне – суспільства.

«Зараз ключова вимога до президента – це внесення закону про Антикорупційний суд. Цей законопроект вже давно розроблений і його оцінила Венеціанська комісія. Зауважу, що вчора депутати відмовилися від авторства цього законопроекту, відтак президент тепер зобов’язаний дати йому хід», – підкреслив Соболєв.

Політик додає, що усі вимоги активістів, по суті, це тези, які постійно повторює президент. Однак говорити і робити – це дві різні справи, а особливо серед українських управлінців

«Законопроект про Антикорупційний суд був запропонований президенту ще у листопаді 2016 року. Із того часу пройшов маже рік, але ми все одно змушені сьогодні мітингами просити президента стати автором цього законопроекту», – зауважив Єгор Соболєв.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-19 19:55 :51