Новини » Економіка 20 жовтня, 2017, 17:17
Ревізія витрат на Євробачення-2017 виявила переплати і зайвих посередників
Сцена для конкурсу «Євробачення-2017» у Києві. Фото: ZIK/EPA/SERGEY DOLZHENKO
Сцена для конкурсу «Євробачення-2017» у Києві. Фото: ZIK/EPA/SERGEY DOLZHENKO

Державна аудиторська служба оприлюднила результати перевірки витрат на організацію та проведення конкурсу Євробачення-2017, що проходив у травні цього року в Києві.

Як йдеться у повідомленні, аудиторам вдалося попередити незаконні витрати на загальну суму 2,8 млн грн в результаті виявлення завищених обсягів наданих послуг, які Національна суспільна телерадіокомпанія замовила, та ще не встигла оплатити. Держаудит також виявив порушення при веденні бухгалтерії та при проведенні закупівель на загальну суму 468,7 млн грн.

Окрім того, аудитори дізналися, що деякі компанії, перемігши на тендерах за однією ціною, укладали угоди з іншими підприємствами, які вже в свою чергу поставляли послуги та товари за меншу ціну, тобто в схемі був зайвий посередник.

Так, одне із підприємств закупило та орендувало металодетекторів на суму 1,2 млн грн лише після перемоги у тендері, надавши їх в оренду на два тижні ПАТ НСТУ вже за 2,7 млн гривень.

«Половина із витрачених коштів (250 млн грн із 522 млн грн) спрямовано закордонним компаніям, яких перевірити практично неможливо», – повідомляють в прес-службі.

Вказується, що під час ревізії аудитори відшкодували порушень на загальну суму 2,1 млн грн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 06:01 :58