п'ятниця, 20 жовтня, 2017, 21:52 Світ
Польська поліція надала нову інформацію про напад в торговельному центрі
Фото: Gorąca Linia RMF FM
Фото: Gorąca Linia RMF FM

Польська поліція виключає версію теракту в торговельному центрі у місті Сталева Воля Підкарпатського воєводства Польщі, коли 27-річний Конрад К. напав з ножем на відвідувачів.

За уточненою інформацією, в результаті нападу загинула одна жінка, постраждали дев’ять осіб, з яких шість перебувають у важкому стані, повідомляє «Укрінформу».

«На даний момент можемо сміливо сказати, що напад не був скоєний з терористичних чи ідеологічних мотивів», – заявив під час прес-конференції начальник поліції Підкарпатського воєводства Кшиштоф Побута.

За його словами, чоловік, ймовірно, скоїв свої дії у стані глибокої депресії. Він поки що не може пояснити мотиви злочину.

Фото: Krzysztof Kot /RMF FM
Фото: Krzysztof Kot /RMF FM

Воєвода Підкарпатського воєводства Ева Ленярт повідомила, що внаслідок нападу померла 50-річна жінка, а поранення різного ступеня важкості отримали ще дев’ять осіб – п’ять жінок і четверо чоловіків віком від 18 до 50 років. За її словами, шестеро із постраждалих перебувають у важкому стані, двоє мають поранення середнього рівня тяжкості, а одна людина має легкі поранення. Усіх постраждалих доставлено до шпиталів міст Сталева Воля, Тарнобжег, Ніско і Сандомєж.

Прокуратура розпочала слідство у цій справі.

Нагадаємо, що раніше повідомлялось про те, що у найбільшому в Сталевій Волі у торговельному центрі «VIVO!» сьогодні вдень на людей напав чоловік з ножем.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-26 03:23:36