п'ятниця, 20 жовтня, 2017, 16:16 Регіони
Перинатальний центр у Луцьку отримав 45 млн грн, – Гройсман
Перинатальний центр у Луцьку. Фото: volynnews.com
Перинатальний центр у Луцьку. Фото: volynnews.com

На будівництво перинатального центру в Луцьку із державного бюджету надійшло 45 мільйонів гривень.

Про це під час візиту на Волинь заявив прем’єр Володимир Гройсман, – повідомили IA ZIK у відділі інформаційної політики ОДА.

Роботи на перинатальному центрі розпочалися ще у 2001 році. Однак відтоді, через ряд суб’єктивних чинників, приміщення медичного закладу, перетворилось у довгобуд. Нині ж, ремонтні роботи активно тривають і відкриття запланували вже на 2018 рік.

«Обіцяв, що ми підтримаємо будівництво цього об’єкту. Було звернення обласної адміністрації, обласної ради і ця обіцянка виконана. Ми в цьому році виділили з Державного бюджету 65 мільйонів, з яких 45 мільйонів прийшли буквально нещодавно. Це означає, що ця лікарня буде завершена і діти з області, з міста будуть лікуватись і народжуватись в нормальних, якісних умовах», – відзначив Гройсман.

Довідка IA ZIK.

Загальна кошторисна вартість проекту – 231,6 млн грн, з яких уже профінансовано 144,640 млн грн. У 2017 році на добудову центру з обласного бюджету виділено 50 млн грн, з Державного фонду регіонального розвитку 19,4 млн грн, а субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій передбачена у сумі 44,9 млн грн.

Перинатальний центр вміщає три блоки: акушерсько-гінекологічний корпус, жіночу консультацію і центр планування сім’ї, а також неонатальний корпус з репродуктивною пролонгованою реабілітацією новонароджених. Враховуючи усі проведені роботи, нині будівельна готовність об’єкта – 65%.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-26 01:24:17