п'ятниця, 20 жовтня, 2017, 15:20 Економіка
Наступного тижня у Львові – 17-й Міжнародний економічний форум

26-27 жовтня у Львові відкриють вже 17-й Міжнародний економічний форум. Тут збираються підписати кілька важливих документів щодо інвестиційних проектів, говорити про сучасну економічну політику, альтернативну енергетику, туризм, експорт тощо.

Про це повідомляє прес-служба заходу.

«В основі XVІI Економічного форуму будуть дієві реформи в контексті розвитку економічного потенціалу, боротьби з корупцією, сприятливого і безпечного інвестиційного клімату», – йдеться у повідомленні.

А сам Форум матиме назву «Львівщина – локомотив промислової революції в Україні».

В рамках заходу організують дискусії щодо питань реалізації сучасної економічної політики, альтернативної енергетики, відкритості влади та формування кузні професійно-технічних кадрів.

Також говоритимуть про теми агропромислового розвитку, експорту, туризму, розвитку інфраструктури, міжнародно-технічної допомоги та енергозбереження.

Загалом, на Форумі будуть 9 тематичних панелей та двадцяти відомих спікерів з різних галузей.

Під час секції проходитиме фестиваль «Ярмарок фондів». Представники донорських організацій представлять можливості співпраці та залучення коштів міжнародної технічної допомоги для областей, районів, громад у процесі децентралізації.

Детальну програму можна переглянути тут.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 05:50:45