п'ятниця, 20 жовтня, 2017, 17:54 Події
НАБУ завело нову кримінальну справу на Розенблата
Національне антикорупційне бюро України. Фото: НАБУ
Національне антикорупційне бюро України. Фото: НАБУ

У Національному антикорупційному бюро підозрюють, що народному депутату Бориславу Розенблату видали дипломатичний паспорт за підробленими офіційними документами.

Про це йдеться у матеріалі прес-служби НАБУ.

«За версією слідства, службові особи Апарату Верховної Ради України, діючи за попередньою змовою з народним депутатом України Бориславом Розенблатом із метою забезпечення останньому можливості виїзду за кордон, внесли завідомо неправдиві відомості до офіційних документів», – йдеться у повідомленні.

Наскільки законно він отримав дипломатичний паспорт – перевірятимуть в рамках окремого кримінального провадження. Попередня правова кваліфікація – ч.1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Як зазначають у повідомленні, службовці управління забезпечення міжпарламентських зв’язків Апарату ВРУ направили на адресу департаменту Консульської служби Міністерства закордонних справ України лист із проханням видати дипломатичний паспорт народному депутату Бориславу Розенблату, який нібито мав з 18 по 22 жовтня 2017 року виїхати до Ізраїлю для вивчення можливостей кооперації та співпраці між Україною та ізраїльською Торгово-промисловою палатою, а також Асоціацією виробників Ізраїлю.

Однак сам Розенблат використав документ з іншою метою – збирався летіти в Німеччину.

«Наведені дані свідчать про ймовірне внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей», – пишуть у НАБУ.

Борис Розенблат став народним депутатом від мажоритарного округу Житомирської області у 2014 році.

Його звинувачують в тому, що він отримав 200 тисяч доларів за вплив на рішення чиновників Держслужби геології і надр та місцевої влади про надання ТОВ «Укртехдобич» спецдозволів на користування надрами.

Ще 19 липня на нього вдягли електронний браслет, а пізніше – внесли заставу у сім мільйонів гривень.

Вже 17 жовтня Розенблат заявив, що може виїжджати за кордон та не носити браслет, бо термін зобов’язання сплив.

Однак його таки не пустили на літак до Німеччини.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 16:36:18