Новини » Політика 20 жовтня, 2017, 23:40
Головну роль у протестах грають люди, які пройшли війну за незалежність, – Соболєв

Протести під парламентом – це насамперед акція людей, які пройшли війну, повернулися назад і побачили, що те, за що вони помирали, зраджується.

Про це заявив народний депутат України Єгор Соболєв у ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

«Люди прийшли під парламент з вимогами почати голосування за законопроекти, які вже давно зареєстровані у Верховній Раді. Так, останнім був зареєстрований законопроект про Антикорупційний суд ще 1 лютого цього року. І саме ці законопроекти, які загрожують в’язницею топ-корупціонерам, застрягли у парламенті», – наголосив Соболєв.

Політик підкреслив, що люди давно попереджали, що прийдуть під Верховну Раду, якщо влада буде ігнорувати їхні вимоги. Тому акція на 17 жовтня була анонсована ще на початку вересня, і про неї знав весь парламент.

«Сам протест виник через те, що політики, сподіваючись, що люди втомляться, змерзнуть і розійдуться по домівках, не хотіли виконувати вимоги громадськості. Саме так виник табір, коли люди вирішили залишитися на ночівлю і почалося так зване оточення парламенту», – пояснює Соболєв.

Депутат зауважив, що головну роль у протесті грають люди, які пройшли війну за незалежність.

«Це не є акція політиків, там не є головними ні я, ні Саакашвілі, ні ще хтось. Це насамперед акція людей, які пройшли війну, повернулися назад і побачили, що те, за що вони помирали, зраджується. Натомість завдання політиків дуже просте: допомагати цим людям, щоб на них не нападали, і голосувати за потрібні рішення в парламенті», – підсумував Єгор Соболєв. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 01:09 :45