п'ятниця, 20 жовтня, 2017, 0:10 Суспільство
Експерти визначили безпечну дозу алкоголю

Вчені закликали з обережністю ставитися до заяв про те, що вживання алкогольних напоїв (навіть якщо йдеться про червоне вино, що містить в собі антиоксидантні речовини) може приносити організму якусь користь.

Про це повідомляє dobryjlikar.

«Ситуація складна: від вживання алкоголю будь-якого типу навіть в помірних кількостях можуть виникати загрози для здоров’я», – зазначили фахівці. На їхню думку, непитущій людині не варто починати долучатися до алкоголю – її здоров’я не виграє від цього. А тим, хто все-таки дозволяє собі спиртне, експерти порадили дотримуватися помірності в випивці.

«Для жінок помірне споживання – це один напій на день, для чоловіків – два. Але 100-відсоткового безпечного рівня споживання алкоголю не існує», – нагадали лікарі.

Медики конкретизували, що під поняттям «один напій» мається на увазі 150 мл вина, 350 мл пива або один «шот» лікеру, що подається в барах. За їхніми словами, перевищення цього рівня незмінно корелює зі зростаючим ризиком пошкодити здоров’я.

До слова: за даними ВООЗ, чверть всіх смертей серед людей віком до 39 років пов’язані саме з надмірним вживанням алкоголю.

Читайте також: Медики назвали корисний алкогольний напій

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 11:50:28