п'ятниця, 20 жовтня, 2017, 16:13 Політика
Для продовження протесту нема фактору, який би об'єднував, – Майстренко
Протестувальники біля Верховної Ради України. Фото: radiosvoboda.org
Протестувальники біля Верховної Ради України. Фото: radiosvoboda.org

Вимоги, які висунув мітинг 17 жовтня, не є достатнім приводом для того, щоб об’єднати людей. Навіть серед політичних опозиційних сил розпочалось «гетьманство».

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) зазначив журналіст Віктор Майстренко.

«Проблема мітингу «За велику політичну реформу» в тому, що він об’єднав надто багато різних політичних сил проти Порошенка і БПП. Це призвело до того, що знову кожен сам собі гетьман і всі розбіглись по своїх «тусовках». Для нас такий процес є звичним», – говорить експерт.

Не можна ухвалювати законопроект про скасування депутатського імунітету без закону про імпічмент, наголосив журналіст.

«У цього мітингу нема факторів, які об’єднали б людей. Зняття депутатської недоторканості? Це не достатній привід. Навіть дурна людина розуміє, що цього робити не можна, бо парламент буде слабким і вразливим у стосунку до президента. Тому, я вважаю, що цей закон не можна ухвалювати без імпічменту», – каже Майстренко.

Скоріш за все, закон про зняття депутатської недоторканності набере чинності у 2020 році. Відтак буде час для того, щоб проробити механізм, який гарантуватиме безпеку парламенту, додає гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 11:50:05