четвер, 19 жовтня, 2017, 17:09 Політика
Заява Тимошенко про відмову від депутатської недоторканності нічого не означає, – Урбанська

Написанням заяви про відмову від депутатської недоторканності лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко просто вирішила пропіаритись на хвилі ухвалення президентського законопроекту. Таким чином, вона намагається отримати схвальні відгуки українців.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказала заступник шеф-редактора УНІАН Тетяна Урбанська.

«Потрібно змінювати Конституцію, аби можна було зняти недоторканність з депутатів. Те, що наші політики полюбляють попіаритися на будь-яку тему, не є новиною, тим більше, якщо це Юлія Тимошенко. Вона піймала тренд та хоче отримати схвальні відгуки. Більше того, та заява, яку вона написала в кулуарах Верховної Ради – нічого не означає», – сказала Урбанська.

Та разом із тим експерт наголосила: недоторканність не можна повністю скасовувати, її потрібно обмежити.

«Коли депутати виступають за зняття недоторканності, мені здається, вони не оцінюють усіх ризиків або просто піаряться», – зазначила вона.

Окрім того, на її думку,  багато хто із прихильників президентського законопроекту вважають, що їх не торкнуться ці зміни або ж вони просто не пройдуть у наступний склад парламенту.

«Мабуть є і такі, які сподіваються у наступному скликанні стати саме тією владою, яка матиме «друга» Генерального прокурора і зможе якимось чином тиснути на своїх опонентів. Тому ми можемо про це говорити лише гіпотетично. Повне скасування депутатської недоторканності дійсно тягне за собою багато ризиків», – підкреслила Урбанська.

Нагадаємо, сьогодні народні депутати проголосували за направлення до Конституційного суду законопроекту про скасування депутатської недоторканності. А лідер фракції «Батьківщини» Юлія Тимошенко в кулуарах Верховної Ради на прохання журналістів написала заяву про складання з себе депутатської недоторканності.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 22:04:55