четвер, 19 жовтня, 2017, 15:20 Політика
Виконавча влада завжди мріяла, щоб з депутатів зняли недоторканність, – Мартиненко

Зняття депутатської недоторканності завжди було мрією виконавчої влади. Передусім – Президента та всіх, хто має відношення до правоохоронних органів.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав генеральний директор інформагентства «Інтерфакс-Україна» Олександр Мартиненко.

«Припускаю, що зняття депутатської недоторканності все ж може бути ухвалено. І в підсумку частина депутатів опиниться, м’яко кажучи, під сильним впливом виконавчої влади через Генеральну прокуратуру. Адже, як сказав один з колишніх Генпрокурорів, влада у них залишиться назавжди, тому що іншої позиції в парламенті просто не буде», – розповів Мартиненко.

Він вважає, що зняття депутатської недоторканності завжди було мрією виконавчої влади.

«Є моменти, про які не треба забувати. Зняття депутатської недоторканності,  завжди було мрією виконавчої влади, і перш за все – президента та всіх, хто має відношення до правоохоронних органів. А зараз ще додалось бажання НАБУ, Антикорупційної прокуратури, а також партнерів, які ці інституції створювали», – прокоментував він.

«Влада «ганятиме» опозицію, а наші партнери владу. І це було б набагато демократичніше, аніж є зараз. Що ж стосується правоохоронних органів, то при всій повазі до них, мені здається, що політична складова як була, так і залишиться. Тому змагання за те, хто перший посадить будь-якого депутата, Луценко чи Холодницький, не додає владі в цілому і парламенту активності», – наголосив він.

Нагадаємо, Верховна Рада направила для висновків КСУ президентський та депутатський законопроекти щодо скасування депутатської недоторканності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 09:19:34