Новини » Події 19 жовтня, 2017, 17:57
В Януковичів вважають, що рішення суду ЄС щодо їхніх активів – це виключно політика

Рішення Європейського суду загальної юрисдикції (Люксембург) про визнання законності заморожування активів, які належать екс-президенту України Віктору Януковичу і його сину Олександру у рамках санкцій 2015-2016 рр., носить виключно політичний характер.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише речник сина екс-президента Олександра Януковича Юрій Кірасир.

Він зазначає, «органи Європейського Союзу виявилися заручниками прийнятого ними в 2014 р рішення про введення санкцій щодо екс-президента України В.Ф. Януковича і О.В. Януковича на догоду тодішній політичній кон’юнктурі. І сьогодні, не бажаючи визнавати власної помилки, змушені приймати рішення, базуючись не на наявності реальних фактів і доказів, а виправдовуючи себе лише формулюванням: «…позивачі не надали ніяких доказів, які могли б поставити під сумнів обґрунтованість звинувачень, винесених проти них в Україні».

За словами Кірасира, виникає питання, а які докази Європейського Союзу надала Україна, крім листів Генеральної прокуратури про порушення кримінальних справ проти Януковича.

«При цьому, за більш ніж три роки, незважаючи на безпрецедентний тиск з боку української влади на діяльність правоохоронних органів і судів, не доведений жоден факт порушення закону В.Ф. Януковичем і О.В. Януковичем», – заявив він.

 


Нагадаємо, суд Європейського союзу, розташований у Люксембурзі, виніс рішення за апеляційною скаргою колишнього президента України Віктора Януковича та його сина Олександра щодо санкцій, накладених на них в ЄС у 2015-2016 роках.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 05:52 :08