четвер, 19 жовтня, 2017, 11:15 Економіка
Складається враження, що Антимонопольного комітету в Україні не існує, – Дерев'янко

Антимонопольний комітет повинен контролювати ринок, щоб не було зайвої концентрації, та створювати умови для конкуренції. Проте, виглядає так, наче цієї інституції зовсім не існує.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Почути Україну» (щосереди о 21:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Юрій Дерев'янко.

«Антимонопольний комітет – це абсолютно урядова інституція. В будь-якій країні, що швидко розвивається, він повинен виконувати кілька функцій – забезпечує і контролює, щоб не було зайвої концентрації на ринку, і створює умови для конкуренції», – зазначив Юрій Дерев'янко.

За його словами, у випадку, коли існує природна монополія і неможливо створити конкурентні умови, комітет повинен контролювати ціни так, щоб вони були допустимого рівня для того, щоб підприємство розвивалося, і щоб вони були доступними для покупців.

«Але в нас цього не робиться. В нас взагалі нічого в цій сфері не робиться. Взагалі складається враження, що цієї інституції в Україні не існує. Натомість її неіснування або бездіяльність призводить до зловживань», – заявив народний депутат.

Окрім того, він пояснив, чому навіть коли є ці зловживання, за них ніхто не покараний.

«Є вигодоотримувачі, які також знаходяться у владі. Вони ж не можуть самі себе покарати. Вони призначають чиновника, який здійснює бездіяльність, а з іншого боку, вони контролюють ще й правоохоронну та судову системи. А це просто обкрадання держави задля задоволення власних інтересів», – каже народний обранець.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 05:48:54