четвер, 19 жовтня, 2017, 17:47 Львів
Сільрада проти будівництва сміттєспалювального заводу на ТЕЦ-2
Територія ТЕЦ-2 у Львові, де збудують сміттєпереробний завод. Фото: ZIK
Територія ТЕЦ-2 у Львові, де збудують сміттєпереробний завод. Фото: ZIK

Сороки-Львівська сільська рада вирішила заборонити будівництво сміттєспалювального комплексу на території ЛКП ТЕЦ-2, що у селі Муроване у межах населеного пункту Сороки-Львівської сільської ради.

Таке рішення прийняли на сесії сільської ради 14 жовтня. Відповідний документ оприлюднив Зеновій Петрух у Фейсбуці.

Фото: Facebook
Фото: Facebook

Депутати пояснюють своє рішення повним ігноруванням інтересів громади, відсутністю будь-яких технологічних розрахунків та екологічних висновків щодо майбутнього будівництва.

«Заборонити будівництво сміттєспалювального комплексу чи його окремих елементів на території ТЕЦ-2, яка знаходиться у селі Муроване Сороки-Львівської сільської ради», – сказано у рішенні.

Також місцеві депутати заборонили будівництво там будь-яких підприємств, що шкодять довкіллю та здоров’ю людей.

На 5 листопада заплановані загальносільські збори «з метою вивчення громадської думки та донесення її до керівництва м. Львова та області».

Як відомо, у ЛМР замовили проект будівництва сміттєпереробного заводу на ТЕЦ-2. Львівське міське КП «Львівтеплоенерго» 20 червня підписало договір з ПАТ «Харківське котлобудівельне підприємство «Котлоенергопроект» вартістю майже 4,95 млн грн на розробку проектної документації для будівництва сміттєпереробного комплексу продуктивністю 240 тис. тонн на рік.

Як повідомлялося, територія ТЕЦ-2, яку французькі експерти визначили придатною для будівництва сміттєпереробного заводу для Львова, насправді Львову не належить. Про це повідомила заступник голови ЛОДА Ірина Гримак.

«Якщо місто захоче там будувати, вони мають, як мінімум, запитати громаду села, та ЛОДА, щоб отримати відповідні дозволи», – пояснила заступник голови ЛОДА.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 13:19:28