четвер, 19 жовтня, 2017, 13:27 Львів
Ремонти доріг до кордону з Польщею планують розпочати у квітні-червні 2018 року
Ремонт дороги. Фото: kmu.gov.ua
Ремонт дороги. Фото: kmu.gov.ua

Ремонти доріг Львівщини, що ведуть до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні, коштом кредиту польського уряду, планують розпочати у квітні-червні 2018 року.

Про це повідомив керівник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА Роман Кокотайло на засіданні комісії дорожнього господарства, транспорту та зв’язку громадської ради при ЛОДА.

«Цього року у серпні завершено проведення усіх тендерних процедур. На початку вересня були офіційно підписані угоди, які пройшли узгодження з урядом Республіки Польщі. Зараз триває виготовлення проектно-кошторисної документації. Плануємо у квітні-червні розпочати роботи по основних п’яти дорогах – Яворів-Грушів, Грушів-Немирів, Червоноград-Рава-Руська через Белз, Нижанковичі-Самбір, Дрогобич-Стрий, Смільниця-Старий Самбір», – повідомив Р.Кокотайло.

З його слів, польська сторона вже має розроблену проектно-кошторисну документацію на будівництво спільного пункту пропуску Нижанковичі-Мальховіце, який вони мають здати в експлуатацію у середині 2019 року. «Це підв’язується під виконання наших ремонтних робіт на дорогах», – зазначив Р.Кокотайло.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 16:38:43