четвер, 19 жовтня, 2017, 22:30 Політика
Перебування на посаді президента потрібно обмежити лише одним терміном, – Лещенко

Не варто відкидати можливість, що відверте нехтування Порошенком вимог протестувальників може спровокувати дострокові вибори президента.

Таку думку висловив народний депутат України Сергій Лещенко у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

«Порошенко не відповідає посаді президента після Революції гідності. Оскільки ця посада – для людини, яка повністю присвятить себе державі, а не власним офшорним рахункам на Панамі, нерухомості в Іспанії і таке інше. Так, Порошенко мав історичний шанс, і за нього справді проголосували 55% виборців. Йому вірили і сподівалися, що він вже достатньо і заробив і награбував грошей, працюючи 20 років у владі», – зазначив Лещенко.

Проте, додає політик, чинний президент, на жаль, не позбувся інстинкту красти кошти із державного бюджету, але при цьому хоче, щоб його всі любили.

«Порошенко не отримає на наступних виборах схвальної характеристики від українського народу. Також не варто відкидати і ту можливість, що відверте нехтування Порошенком вимог протестувальників може спровокувати дострокові вибори президента. Адже те, що сьогодні відбувається в парламенті, це повна ганьба!», – наголосив народний депутат.

До того ж, на думку Лещенка було б доцільно обмежити посаду президента України одним терміном.

«Кожен президент, який обирається на перший термін, починає думати про свій другий термін вже з першого дня президенства, а тому хоче вкрасти якомога більше грошей. Він починає «підгинати» під себе усі силові структури та медіа. Тому можна збільшити термін президенства до 6-ти років, але обирати одного голову держави тільки раз», – запропонував Сергій Лещенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 08:02:15