четвер, 19 жовтня, 2017, 13:54 Політика
Найєм демонструє своє зростання як політик, – Давидяк
Народний депутат України Мустафа Найєм. Фото: kommersant.ru
Народний депутат України Мустафа Найєм. Фото: kommersant.ru

Своїми домовленостями про зустріч від імені народу із Президентом України Мустафа Найєм демонструє свої політичні задатки.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк.

«Мустафа Найєм демонструє свої задатки політика та переговірника між народом та Президентом. Тому насправді він росте як політик. Левченку має бути приємно, що його «шашки» побоявся Президент. Мати таких ворогів – це теж круто для політика. Єдине, що ігнорування медійно не продається, тому якщо тебе не хочуть приймати і не пускають, то це дещо несильно», – вважає Микола Давидюк.

На його думку, зустріч між організаторами мітингів та Президентом все ж відбудеться, але в домовленому форматі.

«Нічого поганого немає в тому, що народ спілкується з владою, адже закон приймається для держави, в якій всі вони живуть і є політичними гравцями. Єдине, що кожен з них хоче після цієї зустрічі сказати, що приймуть саме його закон. І будуть дві ідентичні картинки – кожен скаже одні і ті ж самі заготовлені до зустрічі слова», – зазначив директор аналітичного центру «Політика».

За його словами, така ситуація – це мислення від особистісних комплексів, яке не отримає підтримки суспільства.

«Насправді населення більше підтримає того, хто підтримає закон свого опонента заради користі держави. Після цього в цієї людини буде така довіра, якої не буде в того, хто написав найбільше прийнятих законів. Ніхто ж не знає лідера за кількістю прийнятих законів, але за це всі борються. Люди цінять тільки фінальний результат – як запрацює цей закон, і який результат він дасть окремо взятому українцю», – каже аналітик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 11:54:45