четвер, 19 жовтня, 2017, 21:35 Політика
Мураєв: Опозиційний блок – це частина закамуфльованої коаліції

Опозиційний блок – абсолютно неопозиційна партія, а з огляду на те, з якою швидкістю вони голосують за потрібні Президенту закони, вона є частиною закамуфльованої коаліції.

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Євген Мураєв.

Гість програми – нардеп Віктор Балога зауважив, що він не задоволений владою, проте, на відміну від Опозиційного блоку, за владні законопроекти не голосує. Він запитав Євгена Мураєва, чому фракція, у якій той перебуває, підтримує владу.

Євген Мураєв заперечив свою причетність до Опозиційного блоку і нагадав, що він не є партійцем, а у фракції Опоблоку перебував чотири місяці і вийшов з неї рік тому.

«Не вішайте ярликів. Я до Опозиційного блоку не маю жодного стосунку. Я балотувався як самовисуванець», – нагадав гість програми.

Євген Мураєв додав, що більше року вже не перебуває у фракції Опозиційного блоку.

«Я вважаю, що Опозиційний блок – абсолютно неопозиційна партія, а з огляду на те, з якою швидкістю вони голосують за потрібні Президенту закони, вона є частиною закамуфльованої коаліції», – заявив нардеп.

Віктор Балога зауважив, що поділяє таку позицію щодо політики Опозиційного блоку.

«Та все ж таки, якщо бути чесним до виборців та до політичної перспективи, все ж, якби пан Рабінович вийшов з фракції і склав мандат, це було би правильно з точки зору політичної культури», – вважає Віктор Балога.

Євген Мураєв розповів, що це питання, яку позицію повинен зайняти Рабінович, обговорювали на політраді.

«Так чи інакше, парламент – це трибуна. Поки він є народним депутатом, він є законодавчою ініціативою і може вносити закони», – зазначив Євген Мураєв.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 05:45:37