четвер, 19 жовтня, 2017, 21:45 Політика
Лещенко: В опозиції вже є ціла черга кандидатів у президенти

Опозиції потрібен єдиний демократичний кандидат. Адже якщо ми матимемо, наприклад, 8 кандидатів, які наберуть по 2%, то Порошенко зможе вивести собі в другий тур зручного опонента.

Про це зазначив народний депутат України Сергій Лещенко у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

«В опозиції вже є ціла черга кандидатів на вибори президента, і деякі прізвища можуть здивувати українців. Я вважаю, якщо ми хочемо справжньої перемоги, то на вибори не можна йти за принципом «Не побіжу, так хоч зігріюсь». Тому нам потрібно мати єдиного кандидата, який зможе перемогти правлячого корумпованого президента», – підкреслив Лещенко.

Єдиний демократичний кандидат має поставити собі за головну мету прихід чесної влади в Україні.

«Якщо опозиція матиме, наприклад, 8 кандидатів, які наберуть по 2%, то Порошенко зможе вивести собі в другий тур зручного опонента – чи то буде Рабінович, чи Ляшко, чи Бойко. І так само, як колись зробив Кучма у 1999 році, коли переміг Симоненка, обереться на другий термін», – пояснив Лещенко.

Депутат зауважив, що у відкритому режимі переговори щодо такого кандидата поки що не проводилися, однак пропозицій було дуже багато.

«Багато політиків підходять до мене і пропонують себе як такого достойного кандидата. Я до цього ставлюся дещо скептично, адже це нагадує змагання такого собі політичного егоїзму. Однак тільки цього може не вистачити для перемоги над правлячим Президентом», – констатував Сергій Лещенко. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 01:35:16