четвер, 19 жовтня, 2017, 20:40 Політика
Лещенко: Щодо Матіоса надійшла скарга від компанії медичних поставок

Військовий прокурор Анатолій Матіос почав воювати проти компанії, яка абсолютно прозоро завозить в Україну ліки для хворих на ниркову недостатність.

Про це зазначив народний депутат України Сергій Лещенко у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

«Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос повинен займатися тими питаннями, які йому доручені згідно із законом. А саме розслідувати злочини в зоні АТО, у військових частинах, а не займатися використанням будь-яких трибун для своєї політичної кар’єри та власного самомилування, самолюбування та егоїстичного споглядання на себе як на зірку», – наголосив Лещенко.

Так, зауважує депутат, щодо Матіоса він нещодавно отримав величезну скаргу від компанії, яка завозить в країну ліки для хворих на ниркову недостатність.

«Ця компанія займається чесними поставками та завозить медикаменти без посередників. Однак військовий прокурор Матіос почав воювати проти них. Я запитав у Матіоса, чому ж військова прокуратура займається питанням ліків? На що Матіос відповів, що до них нібито звернулися пенсіонери-військовослужбовці, і тому вони замаються цією темою. Однак це повний маразм!», – підкреслив народний депутат.

Сергій Лещенко пояснює, що головна причина такої ситуації – це корупційні потоки, які таким чином намагаються опанувати силові органи.

«Для того, щоб усувати з ринку чесні компанії, використовується нечесна конкуренцію та силові структури. Тому така людина, як Матіос, має бути усунена від державних потоків та державних посад», – переконаний Сергій Лещенко.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 16:36:03