четвер, 19 жовтня, 2017, 21:17 Політика
Лещенко: Мітинги триватимуть. Частина учасників перейде в інші форми протесту

Станом на сьогодні, на жаль, ми бачимо байдуже ставлення Порошенка до вимог свої громадян, і головне – до своєї передвиборчої програми.

Про це зазначив народний депутат України Сергій Лещенко у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

«Я переконаний, що люди будуть стояти, адже вони заслуговують на те, щоб їх поважали за таку рішучість. Варто зазначити, що зараз у соціальних мережах дуже багато найманих так званих експертів та лідерів громадської думки намагаються поширювати чутки, що це не той Майдан, і на нього не потрібно звертати увагу. Люди вийшли на протест в інтересах всього суспільства, оскільки розуміють, що Президент і його корумповане оточення не хоче боротися з корупцією», – наголосив Лещенко.

Тому, переконує депутат, протест триватиме і надалі. Частина учасників перейдуть в інші форми протесту, частина – лишиться на Майдані.

«Громадськості потрібно продемонструвати рішучість і до наступного сесійного тижня, який почнеться через 17 днів, змусити парламент голосувати. Адже, станом на сьогодні, на жаль, ми бачимо наплювательське ставлення Порошенка до вимог свої громадян, і головне – до своєї передвиборчої програми», – підкреслив народний депутат.

Так, продовжує Лещенко, у вимогах громадян йдеться про Антикорупційний суд. Однак і до сьогодні президентом не внесений навіть відповідний закон, і він не збирається зробити це найближчим часом.

«Якби у Порошенка було бажання, то він міг би внести закон про Антикорупційний суд ще рік тому. Що ж до скасування недоторканності, то цей законопроект тільки направлений до Конституційного суду на експертизу. Також невідомо, чи зможе він отримати 300 голосів у парламенті. Оскільки логічно було, щоб закон про недоторканність йшов разом із законом про процедуру імпічменту для збереження балансу влади», – переконаний парламентар.

І третя головна вимога – зміна виборчого закону – є ключовим моментом антикорупційної реформи. Адже саме за цим законом до політики потрапляють корупціонери.

«Головна вимога щодо закону про вибори – це скасування мажоритарної системи. Достатньо тільки подивитися на тих депутатів, які потрапили до парламенту за мажоритарною системою – це Розенблат, Онищенко, Довгий, Мартиненко та інші відомі корупціонери», – зауважив Сергій Лещенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 13:05:17