четвер, 19 жовтня, 2017, 20:10 Політика
Лапін: Семенченко збрехав протестувальникам щодо голосування за зняття недоторканності

На жаль, коли наш народ вже заряджений на крики «ганьба», то, щоби ти не зробив, все одно буде «ганьба».

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України («Народний фронт») Ігор Лапін.

«Щодо подій під Радою, то коли я йшов до вас на ефір, я чув крики «ганьба» та стукіт по бочках. Я так розумію, що для цього було два провокативних моменти. Перший – коли наш колега Семен Семенченко прийшов до мітингувальників та сказав, що ті негідники, тобто нардепи, навіть не взяли до уваги законопроект депутатський, в тому числі і мій щодо зняття недоторканності, що його навіть не взяли до розгляду. Та насправді, це відверта брехня», – розповів Ігор Лапін.

А от другий провокативний момент, як пояснив нардеп, був тоді, коли нардепи не підтримали жоден із трьох законопроектів щодо зняття мажоритарки.

«Ми власне і запізнилися на ефір, бо доголосовували за це. Також наголошу, що таких законопроекти є не три, а п’ять, ще є так званий «виборчий кодекс» автором якого є Андрій Парубій. Тобто, є ще інші законопроекти», – зазначив Ігор Лапін.

Депутат додав, що людям, які вже другий день мітингують під Радою дуже складно щось пояснити:

«На жаль, коли наш народ вже заряджений на крики «ганьба», то, щоби ти не зробив, все одно буде «ганьба»«, – наголосив народний обранець.

Як повідомлялося, вранці 17 жовтня на площі навпроти Верховної Ради зібрався кількатисячний мітинг з вимогами скасування депутатської недоторканності, створення антикорупційного суду та виборчої реформи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 11:55:34