Новини » Львів 19 жовтня, 2017, 8:36
Броди і польський Жихлін підписали угоду про співпрацю
Броди і польський Жихлін підписали угоду про співпрацю
Броди і польський Жихлін підписали угоду про співпрацю

Під час офіційної поїздки делегації Бродівської міської ради до польського міста Жихлін відбулося урочисте підписання двосторонньої угоди про співпрацю.

Цей документ, складений двома мовами, підписали Бродівський міський голова Анатолій Белей та бургомістр Жихліна Гжегож Амброзяк. Про це повідомив власкор ІА ZIK з посиланням на секретаря Бродівської міської ради Миколу Бакая.

На цій події були присутні учасники офіційної делегації – секретар Бродівської міської ради Микола Бакай, депутати Людмила Шелест, Михайло Старик, Мирослав Тимусь, Олег Казмірчук, голова Бродівської ГО «Союз поляків «Білий орел»  Наталія Целюх, інші учасники делегації, а також депутати міської ради Жихліна. Підписання даної угоди відбулося за сприяння та під патронатом Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Польща Андрія Дещиці, котрий скерував у міську раду Жихліна офіційного листа.

Сторони задекларували  встановлення контактів між громадськими організаціями, муніципалітетами, гмінами та аматорськими групами, особливо у формі культурного і спортивного обміну, налагодження ділових контактів, виходячи з потреб економічного життя, підвищення конкурентноспроможності, і, зокрема, підтримка економічних відносин у майбутньому,  сприяння співпраці між представниками органів місцевого самоврядування в майбутньому тощо.

Сторони домовились та скріпили домовленості печатками про взаємні офіційні візити до міст-партнерів, підтримку розвитку співпраці між організаціями і товариствами, про обміни досвідом між співробітниками і фахівцями міських рад-партнерів.

Міський голова Анатолій Белей сказав про підписану угоду: «Для нас це вже третє місто-партнер у Республіці Польща. Маємо спільний досвід у спортивному обміні – відбулися два товариських матчі між нашими волейбольними командами – ВК «Єдність» та ВК «Жихлін». Ми побачили рівень наших спортсменів на міжнародній арені, думаю, що наші спортсмени, які є більш професійними, охоче поділяться своїм досвідом із польськими колегами. Громадська організація етнічних поляків, яка діє у нашому місті, засвідчила добру співпрацю на рівні громадських організацій.

До речі, ці партнерські стосунки започатковані саме завдяки ініціативі голови товариства Наталії Целюх. Буде чим нам здивувати наших найближчих у Європі сусідів і в культурному плані. Я із підписанням угоди про співпрацю між Бродами і Жихліном великі надії покладаю на розвиток економічних відносин, особливо у залученні інвестицій. Це може бути і залучення коштів ЄС на спільні проекти у будь-якій сфері, сподіваємось на зацікавлення польського капіталу і для цього покажемо найпривабливіші можливості для інвесторів у нашому місті, а їх є достатньо».

Один примірник угоди про співпрацю між містами Броди і Жихлін  розміщений  у сесійній залі міської ради.

Нагадаємо, що раніше Бродівська міська рада уклала партнерські угоди з польськими містами Бєлжице і Волув.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 11:00 :44