Новини » Політика 19 жовтня, 2017, 21:55
Балога: Питання сепаратизму угорців штучно створене владою у Києві

«Питання угорців і питання сепаратизму – це питання надумане… Нема сепаратизму на Закарпатті».

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Віктор Балога.

Гість програми заявив, що сепаратизму у Закарпатській області немає.

«Понад те, якби у нас знайшлося півсепаратиста, ми би знайшли різні методи провести з цією людиною чи групою людей відповідну роботу. Тут немає проблем», – переконаний Віктор Балога.

З його слів, якщо простежити за історією відносин Угорщини зі своїми сусідами, можна сказати, що найменша частка закордонних угорців мешкає саме в Україні, а найбільше їх є у Румунії.

«У нас переважна більшість спеціалістів середньої і вищої ланки виїжджають за кордон, в Угорщину, жити. Це для Закарпаття добре? Ні, це погано. Якщо українські угорці мають паспорти, … і вони працюють на економіку України. Вони працюють у Києві, вони захищають, боронять на сході України. Вони українці? Українці. Мені здається, що питання сепаратизму угорців штучно створене владою у Києві», – заявив Віктор Балога.

Гість програми каже, що він не розуміє, для чого створювати ще одну проблему на окремо взятій території, адже в країні і без того є багато проблем.

«Питання угорців і питання сепаратизму – це питання надумане… Нема сепаратизму на Закарпатті», – запевнив гість програми.

Його опонент – нардеп Євген Мураєв заявив, що він любить Україну у тих межах, в яких народився, проте закликав, приймаючи законопроекти, пам’ятати про те, що ще 70 років тому певні території були частинами різних держав, зокрема, і Угорщини.

«Влада позбавляє людей прав», – заявив він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 16:02 :26