середа, 18 жовтня, 2017, 14:15 Київ
Зняття депутатської недоторканності – не актуальне для українців, – Подлуцький

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій закликав мітингувальників розблокувати вхід до парламенту. В іншому випадку може бути зірвана зустріч із президентом Мальти та голосування за медичну реформу і зняття депутатської недоторканності.

Цю вимогу в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) прокоментував співзасновник Агенції журналістських досліджень Антон Подлуцький.

«Я не думаю, що учасники акцій протесту дослухаються до вимог спікера парламенту. Як сказав Парубій, у четвер Верховна Рада має поставити на порядок денний питання про зняття недоторканності і медичну реформу. Тобто ми маємо ту ж саму торію, що і завжди», – вважає Антон Подлуцький.

До того ж, він нагадав, що все в житті повертається бумерангом.

«Коли в 2013-2014 роках в Києві відбувалась Революція гідності, а Парубій був комендантом Майдану, вони теж блокували центр, тому за що боролись – на те й напоролись», – зазначив співзасновник Агенції журналістських досліджень.

Окрім цього він розповів, що сам особисто не підтримує нинішні акції протесту під будівлею Верховної Ради.

«Я був там, але виключно як журналіст. Я не поділяю вимоги мітингувальників, це не «велика політична реформа». По-перше, антикорупційний суд не вирішить ніяких питань. Тоді доведеться створювати ще наглядовий орган, незалежну комісію для добору антикорупційних суддів, антикорупційне міністерство в уряді, і будемо створювати цих «монстрів» нескінченно», – каже журналіст.

Питання про зняття депутатської недоторканності він взагалі назвав «тухлим інформаційним приводом».

«Це було актуально 5-10 років тому. Натомість сьогодні, коли є шалена інфляція і реальне зубожіння населення, я думаю, що 90% українців навіть не особливо то й цікавляться, що там з цією недоторканністю», – переконаний Подлуцький.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 03:34:40