середа, 18 жовтня, 2017, 16:15 Політика
«Zіткнення» на ZIKу – лідер телеперегляду
Цільова аудиторія «Україна 18-54»
Цільова аудиторія «Україна 18-54»

У вівторок, 17 жовтня, програма-дебати «Zіткнення» з ведучою Роксаною Руно на телеканалі ZIK в своєму слоті з 20-ої до 21-ої години вечора стала лідером телеперегляду серед інформканалів за ЦА «Україна 18-54» (комерційна аудиторія).

Гостями ефіру проекту «Zіткнення» були народні депутати України Володимир Парасюк та Олексій Гончаренко. Темою обговорення стали вимоги владі, навколо яких об’єдналися різні політичні сили-організатори вчорашнього мітингу невдоволених.

Також продовжує демонструвати високі рейтингові показники прем’єрне політичне ток-шоу з ведучою Наташею Влащенко «Народ проти»

Окрім того, першість телеперегляду утримують програма «Історична правда з Вахтангом Кіпіані», новинні випуски «Перші про головне» та прямоефірні токінг-студії «Перші про головне. Коментарі».

Середньоканальна частка ZIKу за аудиторією «Україна 18+» теж тенденційно зростає. 

Зазначимо, ZIK демонструє позитивну динаміку зростання частки аудиторії як по Києву, так і по всій Україні загалом.

На початку осені телеканал ZIK відзначив своє 7-річчя. Вперше ZIK вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Тоді програмна сітка налічувала шість проектів власного виробництва. Мовлення здійснювалося зі студії у Львові переважно на Західну Україну. Із 2014 року ZIK розпочав перехід на загальнонаціональний рівень, розширивши лінійку авторських проектів до двадцяти. Навесні 2014 року телеканал відкрив свою першу студію в Києві. Через 2 роки, у жовтні 2016 року, відбулася офіційна презентація нової центральної студії ZIKу в столичному Міжнародному центрі культури та мистецтв. У лютому 2017 року ZIK отримав статус загальноукраїнського телеканалу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 15:19 :19