середа, 18 жовтня, 2017, 21:30 Політика
Владу треба змінити на ту, яка буде обрана за відкритими списками, – Леонід Ємець

В українському парламенті є люди, які вже понад 20 років сидять у Верховній Раді. Однак їх можна побачити тільки на присязі, або на голосуванні за генерального прокурора України.

Таку думку висловила народний депутат України Леонід Ємець у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Змінювати владу, не змінивши при цьому виборче законодавство, немає сенсу. Адже хвороба чинного парламенту полягає в тому, що в п’яницю у раді ми бачимо тільки десяток депутатів, які не можуть проголосувати», – зауважив Леонід Ємець.

Такі депутати з’являються у парламенті дуже рідко. Але коли їх просять прийти і проголосувати за важливі рішення, щоб не ганьбити ні парламент, ні себе, то вони просто ігнорують такі прохання.

«Такі депутати просять відчепитися від них і пояснюють, що розрахувалися з усіма ще на стадії виборчого процесу, коли будували дороги, ставив лавки та роздавали гроші. Так, у нас є люди, які вже понад 20 років є депутатами парламенту, і яких можна побачити тільки на присязі, і на голосуванні за генерального прокурора України, а в інших випадках – їх у парламенті немає», – підкреслив Ємець.

Проте, констатує депутат, таких політиків люди обирають раз за разом, адже вони просто купили людей і своє місце у Верховні Раді.

«Поки ми не запровадимо відкриті виборчі списки, то нічого не зміниться. Я за те, щоб змінити владу, але тільки на ту, яка буде обрана за відкритими виборчими списками», – підсумував Леонід Ємець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 06:38:33