середа, 18 жовтня, 2017, 19:18 Політика
В Україні антиєвропейська система влади, – Олександр Мороз

Сьогодні, нам потрібно говорити про зміну системи влади. Адже вона в Україні не європейська, я б сказав навіть антиєвропейська.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив екс-голова Верховної ради України Олександр Мороз.

«Звичайно, що в нинішній ситуації під ВР є конкретно зацікавлені люди. Але, нехай правоохоронці не тільки забезпечують порядок під Верховною радою, а й розглядають, розбираються, хто це робив та для чого це робиться. А це почалося ще 25 років тому. І завжди, як тільки готується якась політична кампанія, починається з того, що ситуація є «на слуху» в людей», – каже Олександр Мороз.

Тобто, як пояснив гість програми, суспільство вважає, що невдоволення владою потрібно висловлювати мітингами, однак, як додав Мороз, що люди зовсім не задумуються над тим, за кого та як голосують.

«Коли люди продаються «за гречку», вони забувають, що треба відповідати за свій політичний вибір. Але у нас сьогодні відбулося голосування, а завтра люди скажуть, мовляв, яких же дурнів обрали у парламент» – зауважив Мороз.

Тому, на переконання екс-голови ВРУ, найважливішим сьогодні є прийняття закону про вибори.

«І треба мати на увазі, що все це треба розглядати комплексно. Зокрема, треба говорити про зміну системи влади. Адже вона в Україні не європейська, я б сказав антиєвропейська, це так – Європа через Азію»,– висловився пан Мороз.

 
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 16:32:29