середа, 18 жовтня, 2017, 13:12 Київ
Урядовий квартал охороняють 3,5 тисячі поліцейських
Правоохоронці в урядовому кварталі у Києві. Фото: Національна поліція України
Правоохоронці в урядовому кварталі у Києві. Фото: Національна поліція України

Порядок в урядовому кварталі, зважаючи на проведення акції протесту під Верховною Радою, забезпечують 3,5 тисячі правоохоронців.

Про це, посилаючись на речника МВС Артема Шевченка, повідомляє «Укрінформ».

«Зараз під Верховною Радою достатня кількість правоохоронців. Учора заявляли цифру 3,5 тисячі, вона не зменшується, єдине – ми маневруємо своїми силами і засобами. Якісь підрозділи підходять, якісь відходять на обід чи відпочинок. У нас є чітке розуміння, що маємо достатню кількість людей і засобів, щоб забезпечити публічний порядок і безпеку, і ми можемо маневрувати ними в залежності від загострення чи, навпаки, полегшення ситуації», – зазначив Шевченко.

За його словами, на даний час мітингувальники поводяться мирно, ситуація в урядовому кварталі спокійна. У разі її загострення, зауважив Шевченко, реакція силовиків «буде адекватною». «Якщо хтось буде себе агресивно поводити і нападати, він отримає законну протидію в межах чинного законодавства. Законом передбачається в цьому випадку і застосування сили, і спеціальних засобів. Але ми сподіваємося, що до цього не дійде», – сказав речник МВС.

Що стосується депутатів – організаторів акції протесту, то, за словами Шевченка, вони «поводяться так, як вважають за потрібне в своїй політичній діяльності», і їх поведінка не завжди адекватна. «В даному разі не всі депутати, на мій погляд, поводяться адекватно. Але на їх дії має реагувати ГПУ. Уже Генпрокуратура, якщо вбачатиме в діях цих депутатів ознаки карних правопорушень, вирішуватиме питання про притягнення їх до відповідальності», – зазначив він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 13:56:11