середа, 18 жовтня, 2017, 19:55 Політика
У столиці так не повинно бути, – Олександр Мороз про протести під ВРУ

Такого, як сьогодні, за 25 років в Україні не було ніколи. Це нібито якийсь військовий стан, так не повинно бути в столиці.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив екс-голова Верховної ради України Олександр Мороз.

Гість програми вважає, що нинішню ситуацію щодо зняття депутатської недоторканності можна вирішити одним простим методом:

«Є один метод, як все це акуратно та без напруження вирішити в суспільстві – це внесення змін до Конституції України та прийняття цих змін референдумом. І питання знімається. Але перед цим потрібно провести дискусію відносно з’їзду, відносно статей, де і передбачити всі ці речі. Хочу наголосити, що все це передбачено. І з цього приводу я ще три роки тому звертався до президента, але боюся, що він не читав цього документу і навряд чи він читає ці норми Конституції», – вважає Олександр Мороз.

Коментуючи нинішні події під Верховною радою України, екс-голова ВР зазначив, що ця ситуація дуже нагадує військовий стан. Зокрема, Олександр Мороз наголосив, що такі події у столиці країни є неприпустимими.

«Такого, як сьогодні, за 25 років в Україні не було ніколи. Це нібито якийсь військовий стан. Але так не повинно бути в столиці, так не повинно бути» – наголосив Олександр Мороз.

Нагадаємо, що вчора, 17 жовтня у Києві пройшов кількатисячний мітинг. Активісти вимагали зняти депутатську недоторканність, змінити виборче законодавство та створити антикорупційний суд. 

Читайте також: Біля Верховної Ради нардепа Гончаренка закидали яйцями

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 13:19:55