середа, 18 жовтня, 2017, 7:20 Світ
Суд в США відхилив позов російського олігарха до агентства AP щодо звинувачення в наклепі
Олег Дерипаска. Фото: informator.news
Олег Дерипаска. Фото: informator.news

Федеральний суд у Вашингтоні у вівторок задовольнив клопотання інформаційного агентства AP про відхилення позову, поданого проти нього в середині травня російським підприємцем Олегом Дерипаскою за звинуваченням у наклепі.

Про це повідомляє Інформатор.

«Прохання відхилено в зв’язку з недостатньою обгрунтованістю позовних вимог», – наголошується у вердикті за підписом судді Еллен Сігал Хьювелл.

«Дерипаска охарактеризував статтю яка обвинувачує його в «залученості в спробі сприяти антидемократичному порядку Кремля». Однак в матеріалі таке твердження відсутнє. <...> Дерипаска представив вибіркові пропозиції і звів їх воєдино з тим, щоб стаття AP набула такого посилу, якого немає у статті в цілому», – йдеться в обґрунтуванні рішення.

«Дерипаска не може виступити з заявою про те, що інформація про зв’язок з інтересами російського уряду є наклепом, навіть якщо вона не відповідає дійсності, як у випадку з його контрактом з [колишнім керівником виборчого штабу президента США Дональда Трампа Полом] Манафортом. Таким чином суд повинен відхилити позов Дерипаски, оскільки заяви [AP], згадані в його позовній заяві, не є помилковими і наклепницЧькими за законами федерального округу Колумбія», – наголошується в документі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Манафорт отримав від Дерипаски $60 мільйонів.

Читайте також: Український олігарх увійшов до рейтингу найбагатших людей світу

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 06:40:18