середа, 18 жовтня, 2017, 5:36 Політика
Повернути Крим можна тільки після знищення Росії, – Тука

Україна може розглянути варіант введення миротворчої місії ООН в окупований Крим, проте Росія на це не погодиться. Тому звільнення півострова можливо після знищення РФ як держави.

Таку думку висловив в інтерв’ю УНН заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

На питання, чи обговорювалося питання введення миротворців на півострова, він відповів: «Гіпотетично це можна розглядати. Але, я думаю, що це дуже передчасно. Я переконаний в тому, що Росія буде категорично не погоджуватися. Фактично те саме, що вона і зараз робить. Навіть провокаційна заява Земана (президент Чехії Мілош Земан) отримала відсіч навіть з боку Росії «.

За словами чиновника, без деокупацію Донбасу не варто приймати закони по звільненню Криму.

«Я вважаю, якщо шлях повернення контролю на Донбас я бачу і розумію, то шляхи повернення Криму, крім знищення Росії як держави в існуючому режимі, іншого шляху я сьогодні не бачу. І приймати будь-які закони з цього приводу я вважаю просто політиканством. І коли я чую заяви деяких наших виключно популістів, що «злочинна влада нічого не зробила для Криму», вибач, жодним документом, законом, підзаконним актом ми не повернемо собі ні Донбас, ні Крим. Лише тільки покрокова компіляція дій. Документи, і підвищенням темпів боєздатності війська, і підвищення економічної та фінансової спроможності України і посилення рівня громад, все це виключно в компіляції як пазли один до одного будуть складатися, тільки таким шляхом ми повернемо собі територію», – підкреслив Тука.

Тука переконаний, якщо Росія замінить нинішніх ватажків т. з. «ДНР» і «ЛНР» Олександра Захарченка та Ігоря Плотницького, то це буде першим кроком до звільнення Донбасу.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 13:14:35