середа, 18 жовтня, 2017, 19:45 Політика
Нардеп розповів про найманців, які влаштовують провокації на мітингу у Києві

Під час акції протесту через кожні дві години спеціально наймані люди чинять провокації проти правоохоронців, а потім їх же звинувачують.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України від БПП Дмитро Лубінець.

Гість програми нагадав, що із самого початку учасників акції протесту, яка розпочалася учора у Києві з вимогою запровадити політичну реформу в Україні, запевнили, що жодних перепон для того, щоб висловити свою позицію, не буде. З його слів, учора люди прийшли, висловились, оголосили низку вимог, проте у другій половині дня розпочався абсолютно інший сценарій.

«Коли вони побачили, що люди прийшли, висловились і почали розходитись, то почався шалений тиск на народних депутатів», – заявив Дмитро Лубінець та додав, що від нього особисто вимагали голосувати, «як ми скажемо або ти не потрапиш до сесійного залу».

Нардеп розповів, що спілкувався із протестувальниками близько півгодини та доводив їм власну позицію. Зокрема, щодо скасування депутатської недоторканності Дмитро Лубінець вважає, що це слід зробити, проте певні елементи потрібно залишити задля захисту від тиску за політичну діяльність. Нардеп розповів, що його почули і пропустили.

«Але провокація з Барною, провокація з Мамчуром… Ви думаєте, що Барна кидався на когось із кулаками? Ні. Що Мамчур це робив? Ні. Це робилось абсолютно відверто створення картинки, що нібито є поштовх з боку влади розігнати цей протест», – заявив Дмитро Лубінець.

Нардеп каже, що зараз така ситуація, що б не зробила влада, вона буде винна.

«Буде якась силова провокація – будуть казати, що це винна влада», – вважає Дмитро Лубінець.

Гість програми нагадав, що були оприлюднені заяви генерального прокурора та міністра внутрішніх справ, що ніхто не буде зносити намети протестувальників.

«У нас через кожні дві години роблять провокації 30 людей, спеціально найманих, на мій погляд, проти правоохоронців, а потім їх же звинувачують», – заявив нардеп.

Читайте також: «Йди працюй»: Під Радою нардепу від БПП влаштували «коридор ганьби»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 21:58:14