Новини » Політика 18 жовтня, 2017, 17:48
Купрій: Зняття недоторканності однозначно зробить із депутатів маріонеток

За ниточки буде смикати той, хто контролює правоохоронні органи та суди, а це Президент України.За ниточки буде смикати той, хто контролює правоохоронні органи та суди, а це Президент України.

Таку думку висловила народний депутат України Віталій Купрій у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Ті депутати, які побували в опозиції і на собі відчули, як незаконними методами може здійснюватися тиск через політичні переконання, ніколи не підтримують зняття депутатської недоторканості. Зокрема, на мене здійснювався замах, проти когось фабрикували кримінальні справи, а хтось жив у еміграції через політичне переслідування», – зауважив Купрій.

Так, пояснює він, справа проти народного депутата може бути сфабрикована дуже швидко – можуть підкинути наркотики або інші заборонені речі, і все.

«Хто розуміє, про що зараз йде мова, той ніколи не підтримає зняття недоторканності на такому історичному етапі життя країни. Я впевнений, що зняття недоторканності однозначно зробить із депутатів маріонеток. Тих політиків, з ким не зможуть домовитися, посадять до в’язниці, а ті, хто злякаються – будуть голосувати за будь-які закони. За ниточки буде смикати той, хто контролює правоохоронні органи та суди, а це Президент України. Тобто це шлях до повної узурпації влади», – наголосив Віталій Купрій.

Депутат додає, що оскільки зараз хочуть прописати зняття недоторканності в Конституції України, то чому ж разом з тим не прописати дієву процедуру імпічменту президента. Це б збалансувало різні гілки влади у демократичній країні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 02:51 :16