середа, 18 жовтня, 2017, 21:05 Політика
Кравчук: Закон про пенсійну реформу покращує ситуацію з пенсіями

Закон про пенсійну реформу справді не досконалий, але це перший потрібний крок. І повірте мені, що цей крок покращує ситуацію, ніж вона була до цього.

Про це у прямому ефірі програми Vox populi. Голос народу на телеканалі ZIK заявив екс-президент України Леонід Кравчук, відповідаючи на запитання телеглядача про його особисте ставлення до пенсійної реформи Гройсмана.

«Я поділяю думку, що закон про пенсійну реформу не є найкращим, зокрема, він не є та не може бути ідеальним. Але ми маємо виходити з простої народної мудрості: перш ніж щось розпочинати велике, почни з малого. Закон справді не досконалий, але це перший потрібний крок. І повірте мені, що цей перший крок покращує ситуацію, ніж вона була до цього» – каже екс-президент України.

Зокрема, за словами Леоніда Кравчука, якщо б ріст ВВП в Україні становив хоча б 6% то в нашої держави з’явилися б нові можливості.

«Це, зокрема, і підвищити пенсії, і зробити якісь інфраструктурні, інвестиційні справи, і про дітей, про інвалідів потурбуватися, про лікарні. Адже медична реформа також не досконала. Але просто сидіти не можна, треба щось робити»,– додав гість програми.

Леонід Кравчук також зауважив, що він знає, як сьогодні не легко живеться пенсіонерам, водночас, як додав екс-президент України, що він не може гарантувати їм, що завтра буде краще.

«І тут головне, щоб ми почали йти до кращого, це вже є кроком вперед. Але на жаль, є проблеми, є галузі, де ми не йдемо вперед, а топчемося на місці. До прикладу, та ж сама корупція. Адже її рівень знижується дуже повільно, а у деяких сферах він не знижується взагалі»,– додав екс-президент України.

Читайте також, Пенсії по-новому: Основні моменти нового пенсійного законодавства

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-26 03:34:28