середа, 18 жовтня, 2017, 22:25 Політика
Кравчук про протести 17 жовтня: треба організувати круглий стіл

Президент повинен організувати круглий стіл, щоб разом з народом вийти з кризової ситуації. Разом з тим, мітингувальники не вимагають вирішити складні питання, які потребують якихось додаткових фінансових і бюджетних рішень. Їх потрібно поставити на голосування і вирішити.

Про це заявив колишній президент України Леонід Кравчук в ефірі програми «Vox populi» (20:00 – 20:30 на телеканалі ZIK).

«Я загалом прихильник, щоб у складні часи, особливо такого масштабу, якомога активніше використовувати діалог. Я пропоную організувати круглий стіл, де разом з народом обговорювати питання, які є болючими сьогодні. Мітингувальники прийшли до Верховної ради вирішити три основні проблеми: антикорупційний суд, депутатська недоторканість і закон про вибори. Я не думаю, що це настільки складні питання, або вимагають якихось додаткових фінансових і бюджетних рішень. Їх потрібно поставити на голосування і вирішити», – переконаний перший президент України.

Разом з тим Кравчук здивований тим, що Президент не використовує свою можливість публічних виступів, круглих столів, бесід з людьми.

«Я думаю, це потрібно виправити і Президент, як обраний народом повинен звертатись до народу безпосередньо. А не тільки через конкретних осіб, журналістів чи через когось ще. Я думаю, що Петро Олексійович чує людей, і що він зробить такий крок», – каже Леонід Кравчук.

Також гість програми вважає, що коли люди прийшли мирно і мають чіткі, конкретні вимоги, які не суперечать суверенітету країни – це ознака демократії.

«Я вчора слухав Президента України і він сказав, що коли народ виходить на мітинги і ставить питання про свою участь у публічних проблемах, то це добрий знак демократії. Я також вважаю, що це знак демократії і хочу відверто сказати, що в даному разі я голосую разом з тими, хто знаходиться біля Верховної Ради. Тому що вони не ставлять якихось питань зміни чи то територіальної цілісності, чи то суспільних проблем, вони ставлять абсолютно конкретні завдання і мирно прийшовши до Верховної ради. А сутички відбуваються, тому що завжди знаходяться люди, які в цьому зацікавлені», – впевнений Кравчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 23:33:29