live
Новини » Світ

Християнські снайпери в Сирії – головний біль для ІДІЛ

Християнські снайпери в Сирії. Фото: ifpnews.com

Група ассірійських сил відіграла ключову роль в операції сирійських військовослужбовців з метою повернення міста Ракка, самозваної столиці ІДІЛ в Сирії.

Про це пише Iran Front Page.

Сирійська військова рада є асирійською/сирійською військовою організацією в Сирії, яка була створена в 2013 році з метою захисту християнського населення в Сирії від загроз ІДІЛ. Організація бореться зараз на фронті проти терористів так званої «Ісламської держави».

Організація має кваліфікованих снайперів, які борються з IДІЛ разом з сирійськими курдськими бійцями, відомими під назвою YPG, щоб відвоювати Ракку від бойовиків ІДІЛ.

У 2014 році ісламські бойовики знищили велику кількість мирних християн Сирії після окупації районів, де мешкало багато християн. Терористи також знесли церкви та зруйнували інші священні місця християн.

YPG анонсував раніше, що Ракка буде повністю звільнена від ІДІЛ протягом найближчих двох днів. За даними курдських бійців, в місті перебувало понад 100 терористів.

Сьогодні повідомлялось, що підтримувані США «Демократичні сили Сирії» заявили про відновлення повного контролю над містом Ракка, яка була фактичною столицею терористичного угруповання «Ісламська держава» у Сирії.

Переклад з англійської Андрія Толстого, для ІА ZIKLoading...
Loading...
Loading...