середа, 18 жовтня, 2017, 22:10 Політика
Глава БПП пояснив, чому Порошенко не зустрівся з нардепами-мітингувальниками

Президент України Петро Порошенко був готовий зустрітися з трьом депутатами, які представляли інтереси мітингувальників під Радою (Мустафою Найємом, Світланою Заліщук, Сергієм Лещенком), однак зустріч з Юрієм Левченком та Юрієм Дерев’янком була неприйнятною.

Про це заявив голова фракції «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов під час спілкування з журналістами, які зібралися на розі Банкової та Інститутської, повідомляє Укрінформ.

«Моя особиста думка, що коли до державних установ заходять люди, які незаконно проривали кордон, заходять люди, які палили шашки у Верховній Раді, коли там були діти, то це є неприйнятним», – сказав Герасимов, маючи на увазі Дерев’янка та Левченка.

За словами Герасимова, сьогодні до Президента звернувся народний депутат Мустафа Найєм з проханням про зустріч, «і ця зустріч була підтверджена». Однак, за словами керівника фракції БПП, до Адміністрації прийшли й «інші люди, які кидали шашки та проривали кордон».

Як відомо, анонсована зустріч групи народних депутатів, які представляли інтереси мітингувальників під Верховною Радою, з Президентом України Петром Порошенком не відбулася. На зустріч пішли Мустафа Найєм, Світлана Заліщук, Сергій Лещенко, Юрій Левченко і Юрій Дерев’янко.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко відмовився зустрітися з народними депутатами, представниками великої політичної реформи.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-26 01:16:24