середа, 18 жовтня, 2017, 2:08 Суспільство
«Чорна смерть» повертається: На Мадагаскарі поширюється чума

На Мадагаскарі фіксують значне зростання випадків захворювання на чуму. З початку 2017 року 40 людей загинули, а ще 230 були заражені. Як би там не було, але хвороба теоретично може дістатися до Європи.

Про це повідомляє hyser.com.

Всесвітня організація охорони здоров’я зареєструвала майже 50 000 випадків зараження чумою з 1990 по 2015 рік в 26 країнах Африки, Азії та Америки. Найбільше хвороба торкнулося Центральної Африки, зокрема, Демократичної Республіки Конго, Уганди і Мадагаскару, де нарахорвують найбільшу кількість випадків зараженнячумою у всьому світі (від 250 до 500 на рік).

В Азії - це Китай, в Америці - Перу, проте траплялися випадки і в США: мова йде про корінне населення на західному узбережжі. Це означає, що чуму неможливо викорінити навіть при високому рівні життя. В Океанії (Австралія, Нова Зеландія, Меланезія, Мікронезія і Полінезія) і Європі за останній час не було випадків зараження. У Франції востаннє фіксували чуму у 1945 році на Корсиці.

Поширення чуми залежить від метеорологічних умов: їй потрібно тепло і вологість.

Столиця Мадагаскару Антананаріву розташована в центрі країни в зоні помірно вологого клімату, а Туамасіна – на східному узбережжі в зоні вологого клімату. Крім того, сухий сезон закінчується, і починається сезон опадів. Отож, кліматичні умови сприятимуть поширенню чуми. 

Читайте також: Швейцарський кліматолог: Людству залишилося три спокійних роки

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 16:38:53