вівторок, 17 жовтня, 2017, 2:30 Політика
Журналіст: Лідерам опозиції неприємно перебувати в тіні Саакашвілі

Політичні амбіції лідерів партій набагато важливіші за наповнення. Під час прориву кордону Саакашвілі Тимошенко і Садовому було дуже неприємно бути в його тіні.

Про це розповіла головний редактор інтернет-видання «Українська правда» Севгіль Мусаєва-Боровик в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK).

«Навіть, якщо згадувати прорив Саакашвілі і згадувати обличчя Тимошенко і Садового, ми зрозуміємо що їм дуже неприємно було бути в його тіні. Особливо Тимошенко, яка зіграла там кращу жіночу роль другого плану. На першому місці був Саакашвілі. Тому, звичайно, для неї це було неприємно», – відзначила журналіст.

Пані Мусаєва-Боровик наголошує, що вимоги, які висуваються на завтрашній акції під Верховою Радою мають на меті велику політичну реформу для оновлення політичних еліт в країні.

«Щоб парламент перестав бути тією політичною біржею, якою він був з 1998 року, коли до нього вперше потрапили за списками великий бізнес і, коли після цього почалися продавати місця. Першим кроком цього було електронне декларування, зараз – недоторканність. Якщо цього елементу захисту не буде, мені, здається, велика кількість людей також не будуть балотуватися у депутати. Велика кількість людей заходили до Ради, щоб мати недоторканність як інструмент захисту свого бізнесу. Так само і з пропорційними списками. Створюються такі умови, щоб все ж таки у майбутньому скликанні ради до парламенту проходили люди, які дійсно зацікавлені займатися політикою, а не власним бізнесом», – каже редактор.

Разом з тим, гостя програми вважає, що організатори протестів часто не говорять, чому важливі певні вимоги. Оскільки деякі з них не зрозумілі, люди не готові відстоювати їх. Тому потрібно проводити роз’яснювальну роботу серед населення.

«На все це потрібен час, потрібні зусилля, потрібно все це пояснювати і дуже правильно комунікувати з населенням. Зараз недоторканність підтримується, відомо з яких причин і чому, але щодо антикорупційного суду, відкритих списків люди не можуть зрозуміти. І велика кількість людей, я впевнена, підтримує навіть мажоритарні округи, тому що це єдина можливість змін хоч один раз на п’ять років. Людина, яка проходить по мажоритарному округу вона має відповідальність, вона хоче обиратися по цьому округу ще раз і наводить там лад», – впевнена Мусаєва-Боровик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 11:48:25