вівторок, 17 жовтня, 2017, 18:35 Політика
Заходи безпеки абсолютно виправдані, – представник Адміністрації Президента

Сьогодні було зрозуміло, що на акцію протесту під ВР не вийде багато людей, тому є бажання компенсувати це за допомогою провокацій. Тому й всі заходи безпеки сьогодні, під час мітингу, абсолютно виправдані і зрозуміло для чого вони.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) зазначив керівник департаменту з питань гуманітарної політики Адміністрації Президента Юрій Рубан.

«Панове, я був на двох Майданах, і пан Іван Лозовий був, зокрема, ми дійсно бачили, як виходили люди на акції протесту. Сьогодні було зрозуміло, що людей стільки не вийде. Тому звичайно, є бажання компенсувати це за допомогою провокацій. Відповідно зрозуміло, чому у такому напруженні зараз стоїть Нацгвардія. Також зрозуміло наступне: що зараз, коли побачили, що шоу закінчилося і говорити далі не має про що, то йде «накручування», що когось там ловлять та що хочуть побитися із нацгвардійцями», – зауважив Юрій Рубан.

Представник Адміністрації Президента наголосив, що заходи безпеки сьогодні, під час акції протесту, абсолютно виправдані.

«Ті заходи безпеки абсолютно виправдані і зрозуміло для чого вони. Але на жаль, ці політичні сили, які є абсолютно «різношерстними», зрозуміло тільки одне – вони хочуть влади. Вони рвуться до влади за будь-яку ціну. А всі ці розмови про політичну реформу, про скасування депутатської недоторканності, конкретних наслідків не матимуть» – вважає керівник департаменту з питань гуманітарної політики АП.

Додамо, сьогодні у Києві зібрався кількатисячний мітинг. Активісти вимагають зняти депутатську недоторканність, змінити виборче законодавство та створити антикорупційний суд. За порядком наглядають близько 3,5 тисяч правоохоронців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 08:04:49