вівторок, 17 жовтня, 2017, 21:25 Львів
Відтермінування скасування недоторканності до 2020-го – це плата Опоблоку за лояльність, – нардеп

Потрібно боротися із причинами, а не все життя протистояти наслідкам. А причиною того поганого, що є в Україні, стало виборче законодавство, тож його потрібно змінювати.

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Володимир Парасюк.

Нагадаємо, сьогодні під стінами Верховної Ради України розпочалася акція протесту, учасники якої вимагають провести політичну реформу в Україні. Так, активісти вимагають створити антикорупційний суд, змінити виборче законодавство, зробивши списки відкритими, та скасувати депутатську недоторканність.

Володимир Парасюк зауважив, що приєднався до акції протесту, оскільки зняття депутатської недоторканності було однією із його передвиборчих обіцянок.

«Проте потрібно боротися із причинами, а не все життя протистояти наслідкам. Причиною того поганого, що є у нас в країні, є виборче законодавство. Я вважаю, що його потрібно змінювати. Усі законні методи у ВРУ ми використали. Зараз у ВРУ та правлячої коаліції просто немає політичної волі», – заявив Володимир Парасюк.

Нардеп від БПП Олексій Гончаренко запевнив, що він виступає за зняття депутатської недоторканності, проте переконаний, що нині у парламенті не знайдеться 300 голосів, які підтримали би таке рішення.

«Давайте чесно називати речі своїми іменами – їх немає, провести це рішення в 300 голосів немає шансів», – переконаний Олексій Гончаренко.

На його думку, єдиний шанс нині ліквідувати депутатську недоторканність, – це те, що запропонував Президент.

«Це маніпуляція насправді те, що відтерміновано до 2020 року. Це є ніщо інше, як плата осколкам Опоблоку, які приєдналися і становлять із БПП зараз фактичну коаліцію, тому що якщо проаналізувати успішні голосування у парламенті, це «Народний фронт», Блок Петра Порошенка і Опоблок. Це плата бандитам з Опоблоку за їхню лояльність і за їхню фактичну участь у коаліції. Ось правда», – заявив координатор громадського руху «Чесно».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 23:31:48