вівторок, 17 жовтня, 2017, 13:03 Політика
Ветерани, які воювали на Донбасі, можуть допомогти об’єднати армію і народ, – Степаненко

Система української армії – це територіальна оборона. І якщо буде створений єдиний структурний організм, заснований на українських ветеранах, особливо тих, які були у першому резерві, це зможе допомогти об’єднати армію з народом.

Про це в ефірі інтелектуально-політичного ток-шоу «Гра у класику» з Сергієм Рахманіним (щопонеділка о 21:30 на телеканалі ZIK) розповів  громадський активіст Євген Степаненко.

«Рецепт зміцнення армії – це система територіальної оборони. Адже, коли на рівні села буде створений  загін ветеранів з 3-6 патріотів, які воювали, особливо тих осіб, які у були у перших хвилях, то для суспільної думки, це важитиме більше, аніж заклики політиків з телевізора. І це могло б заново допомогти зростити армію з народом. Тому що існуватиме єдиний структурний організм, який поважатимуть. Адже там будуть наші ветерани, перший резерв і саме вони підуть воювати і повернуться, щоб готувати дітей до служби в армії. І це буде найкращим та яскравим прикладом», – розповів Степаненко.

На його думку, держава повинна дуже відповідально ставитися до ветеранів  і зробити все для того, щоб їм допомагати.

«Потрібно не просто видавати ветеранам зброю, щоб вони її тримали під ліжком. А, якщо він служитиме в територіальній обороні, то повинен отримувати від держави додаткову зарплату. І це значно менші кошти, ніж витрачати їх на мобілізацію, не знаючи призовників, які йдуть в Нацгвардію чи ще кудись», – прокоментував він.

Він додав: «Я впевнений, що якщо батальйон територіальної оборони охороняв би склад в Калинівці, то набагато менше шансів було б диверсантам проникнути туди. Тому що хлопці, маючи досвід, зробили б так, як вони це робили на війні. Наприклад, систему секретів».

Читайте також: Чекають Україну: Відомий блогер розкрив справжні настрої жителів Донбасу

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 03:37:07