вівторок, 17 жовтня, 2017, 10:33 Політика
Українська політична еліта не зацікавлена у зміцненні армії, – активіст

Українська політична верхівка боїться, що її хтось «скине». Саме тому вона і не зацікавлена в сильній армії. Чинна влада хоче, щоб у нас була армія найманих селян, які ідуть до війська, як заробітчани.

Про це в ефірі інтелектуально-політичного ток-шоу «Гра у класику» з Сергієм Рахманіним (щопонеділка о 21:30 на телеканалі ZIK) заявив блогер, громадський активіст Юрій Касьянов.

«Головна проблема української армії в тому, що наше військово-політичне керівництво не надто зацікавлене в її зміцненні. Воно боїться самостійної добровольчої армії як сили, що може впливати на прийняття рішень в державі, може виступити на захист народу та проти законно обраної влади. А ми знаємо, як вона у нас обирається, і які для цього існують технології», – вважає Юрій Касьянов.

Тому, за його словами, починаючи з моменту обрання політична верхівка боїться, що її хтось «скине».

«Саме тому вони і не зацікавлені в сильній армії. Вони зацікавлені, щоб була армія найманих селян, які ідуть до війська, як заробітчани. Варто звернути увагу на останні накази на фронті. Військовим заборонили фотографуватись,  користуватись мобільними телефонами, і ніхто особливо не протестує. Причиною цьому є те, що туди намагаються набирати людей без волі», – зазначив громадський активіст.

Як переконує він, під час першої та другої хвиль мобілізації були добровольці, які добровільно йшли в армію, бо розуміли, за що вони воюють.

«Вони були готові помирати і вимагали від воєначальників та держави якихось необхідних для війни речей, вимагали правильно вести бойові дії та брали в них участь. Саме ці люди були мотором війни, вони йшли на смерть. Ті, хто воює сьогодні, не йдуть на смерть. Для того, щоб це змінити, потрібно змінювати загальну парадигму нашого суспільства», – каже блогер.

Для цього, вважає Касьянов, нам необхідно нарешті усвідомити, що ми нація, яка воює. Адже Росію ми наче вважаємо агресором, але не воюємо з нею, у нас з нею зростає товарообіг.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-26 03:30:39